Objava

Collapse
No announcement yet.

Plastična hirurgija...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Plastična hirurgija...

    Koliko ste zadovoljni svojim izgledom?
    ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
    sigpic

  • #2
    Ima i boljih, al' šta je, tu je! Ne bi' ja tu ništa dir'o! Zasad.

    Comment


    • #3
      Ja podržavam plastičnu hirurgiju....Da,zašto da ne....

      Kao i svako žensko,nisam zadovoljna svojim izgledom i promenila bih...eeeeeeeeeee.....izgleda sve redom....:crnogorac:....


      Šalu na stranu,ako se neko oseća bolje kad izvrši neku intervenciju,zašto da ne?Ne volim baš silikone,iako mi baš fali u tom delu:crnogorac:,ali...ko voli,neka izvoli...

      Comment


      • #4
        Takodje,nemam nista protiv plasticne hirurgije.Ali ne bih nikad to uradila zbog straha.Inace,imalo bi se tu sto-sta korigovati.

        Comment


        • #5
          Natura!!!

          Ne svidja mi se kako propagiraju lepotu... svi su bukvalno isti... i mi obicni smrtnici bi da izgledamo, NE DAJ BOZE , kao Karleusa... itd.. Ja mislim da plasticna korekcija za visak a ne za nedostatak... Smanjenje nosa, usi...
          Smatram da je svaki covek lep na svoj nacin... jako je bitno kako se covek nosi i koliko pokazuje svoju sigurnost, ne zbog fizickog izleda..
          Daleko da sam ja od savrsenstva... meni bi trebalo brdo operacija...
          .. ali mislim da je priroda divna... i da samo to treba odrzavati... Negovana devojka moze da zameni milion operacija...
          [MP3]http://www.irishtimespubny.com/clocks.mp3[/MP3]

          Comment


          • #6
            Natura slažem se s tobom. Ja sam sredila uši pre deset godina i stvarno mi je to značilo, ali kad bi krenula dalje... Volite sebe i druge, budite originalni i podstičite tuđu originalnost, postaćemo civilizacija klonova u suprotnom

            Comment


            • #7
              Una....

              [MP3]http://www.irishtimespubny.com/clocks.mp3[/MP3]

              Comment


              • #8
                Ja bih sad amputirao 'glavu'

                Ne pitajte zasto, koju, ciju...

                Comment


                • #9
                  Nemoj axxo!Taman su me povezali s tobom,sta ces mi bez glave?????????

                  Comment


                  • #10
                    Head-off, by axe! :-)
                    ...
                    A ja bih implantate u glavu, da mi poboljšaju performanse!

                    Comment


                    • #11
                      Brad Pitt je zbog uloge u Snatchu umalo krepao u teretani, Cher izgleda kao dvadesetogodišnjakinja jer zdravo jede, redovno vežba i uredno spava, Michael Jackson je izbledio od čestog umivanja, a Melanie Griffith su se grudi povećale od zaljubljenosti. To su priče za naivne. Oni su pristali zatvoriti oči i pustiti da ih hirurški nož oblikuje. Naravno, nisu ni prvi ni poslednji. Dio su porodice plastikom popravljenih, u koju polako ulazimo i mi. Za sada, skidanjem sala i povećanjem grudi i usana
                      Last edited by Toxic; 22-11-08, 20:54.
                      If you hate me, you’re the looser, not me

                      Comment


                      • #12
                        Ma da, Toxic, sad su svi 'tjunirani'! Pa valjda je bog nekome dao da prirodno dobro izgleda!?

                        Comment


                        • #13
                          ne bih nishta menjala na sebi..
                          tata bi me sa sve novom plastikom izbacio kroz terasu
                          takva sam kakva sam-ono shto mi je bog dao moje je i ja sam time zadovoljna..
                          po meni sva lepota potiche iz unutrashnjosti tako da cura koja je nabacila grudi i napumpala usne ne moze nikada biti lepsha od prosechne cure koja je prirodna i ume da nosi svaku i minimalnu crtu svoje lepote..

                          Comment


                          • #14
                            Opravdavam estetsku hirurgiju jedino kad je u pitanju otklanjanje npr. nekih ožiljaka, opekotina... i ako je baš to toliko vidljivo pa se osoba oseća loše zbog toga, a moguće je rešiti, jedino u takvim i sličnim slučajevima je ok. Što se tiče silikona i raznih inplantata jebem li ga šta je u mozgu ovih moronki koje ne samo što daju ogromnu kintu nego još i trpe bol i ugrožavaju svoje zdravlje zbog tog sranja - fuj!
                            Što se mog izgleda tiče, recimo da sam zadovoljna, i kao što rekoh nikad ne bih radila hirurgiju u tom smislu, jedino ako ne moram, a kome smeta nešto u vezi samnom neka me ne gleda
                            Last edited by Galadriel; 15-01-09, 20:05.

                            Comment


                            • #15
                              A da li se smiju grickati silikonske grudi?Ja se bojim da taj silikon ne iscuri.Ipak je skupo da bi se prosulo.

                              Comment

                              Working...
                              X